8.8 C
Brno
Neděle, 28 května, 2023

Víte, kdo v Českých Budějovicích má daně i účetnictví „v malíčku“?

Nenechte si ujít

Drtivá většina společností, ať už jsou větší nebo jde o živnostníky, potřebují pomoct s účetnictvími nebo daněmi. Pokud jste z Českých Budějovic, nebo to máte do tohoto malebného města kousek, můžete se obrátit na společnost Daňový servis CB s.r.o. Klientům nabízí kompletní zpracování účetnictví i jednorázové služby, jako třeba kontrolu předběžného účetnictví či daňové konzultace. Cílem společnosti je přinášet profesionálně vedené účetnictví, jež podléhá daňovým a účetním zákonům.

Daně už vás nemusí „strašit“

Daňové poradenství od společnosti Daňový servis CB s.r.o. znamená pro klienty nejen podávání přiznání k dani z příjmu, ale ucelené poradenství a průběžné konzultace v oblasti českých daní, hájení daňových práv klientů.

Pracovníci společnosti jsou erudovaná, mají hluboké znalosti právních předpisů a dovedou adekvátně argumentovat v případě komunikace s finančním úřadem nebo jinými státními orgány. Vždy jednají slušně, ale důrazně.

Jednorázové i průběžné vedení účetnictví

Obrátit se na Daňový servis CB s.r.o. můžete i v případě, že potřebujete vedení účetnictví. Poptávat můžete vedení účetnictví jednorázové i průběžné. K dispozici je vám kontrola průběžného účetnictví nebo daňové konzultace. Je zde pro vás zpracování účetnictví i daňové evidence aj., rekonstrukce účetnictví a jeho správa, pravidelný report o průběžných výsledcích vašeho podnikání, účetní poradenství, příprava podkladů pro úvěry, dotace, příp. statistické výkazy…

Díky službě společnosti Daňový servis CB s.r.o. ušetříte spoustu času, který budete moci investovat do svého podnikání. Daňové přiznání budete mít vyplněno tak, jak je potřeba. Vaše data budou v bezpečí, společnost bere důvěru jako stěžejní věc pro úspěšnou spolupráci.

Mzdové účetnictví, vedení účetnictví i daňové poradenství, to vše pro vás obstará Daňový servis CB s.r.o., s důvěrou se na něj obraťte.

- Reklama -časopis
- Reklama -PR články

Nejnovější články