8.8 C
Brno
Neděle, 28 května, 2023

Jste z Hradce Králové a potřebujete daňové poradenství a zpracování účetnictví?

Nenechte si ujít

Najít kvalitní společnost, která se postará o daňové poradenství vaší firmy, pomůže vám se zpracováním účetnictví, není vůbec snadné. Ovšem pokud jste z Hradce Králové nebo jeho blízkého okolí, můžete využít služeb společnosti Aktiva Consulting, s.r.o. Tato firma je na našem trhu již více než třicet let a má praxi i při likvidaci právnických osob. Nabízí vám kompletní daňový, účetní a ekonomický servis včetně zmíněných likvidací firem.

Pojďte se seznámit s Aktiva Consulting, s.r.o.

Jestliže hledáte spolehlivou poradenskou firmu v oblasti daní a účetnictví, s důvěrou se můžete obrátit právě na Aktiva Consulting, s.r.o. Při své činnosti pracuje vždy tak, aby byl zákazník maximálně spokojen.

Společnost byla založena již v březnu roku 2002 daňovým poradcem Ing. Jiří Farou. Navazuje na desetiletou činnost daňové a účetní kanceláře svého zakladatele.

Co vše pro vás Aktiva Consulting, s.r.o. udělá?

Společnost se zabývá vedením účetnictví, účetním poradenstvím, zpracováním mezd, daňové přiznání ve všech jeho podobách, také daňovým poradenstvím nebo službami pro insolvenční správce. Co se týče provozní doby Aktiva Consulting, s.r.o., otevřeno je od 8:00 do 16:00 hodin. Kontaktovat ji můžete na telefonním čísle 603 289 650 nebo 495 510 722, e-mailem na adrese jirifara@jirifara.cz. Adresa společnosti je Československé armády 383/5.

Na webových stránkách aktiva-consulting.cz najdete i místo pro vepsání informací o vás a zaslání společnosti zprávu. Ta vás bude následně kontaktovat.

Jak již bylo řečeno, jestliže hledáte spolehlivou, zkušenou, erudovanou společnost s odborným a ochotným přístupem pro vedení účetnictví a další služby, obraťte se na Aktiva Consulting, s.r.o. z Hradce Králové. S jejími službami budete zajisté spokojeni, jako již mnoho zákazníků před vámi.

- Reklama -časopis
- Reklama -PR články

Nejnovější články