8.8 C
Brno
Neděle, 28 května, 2023

Parapsychologie a další způsoby jak nakládat s energií

Nenechte si ujít

Psychotronika je variantou parapsychologie. Terminologicky má původ v Česku, autorem tohoto pojmu je český vědec Zdeněk Rejdák. V tehdejším Československu se ostatně parapsychologie za vědeckou dlouho oficiálně považovala.

Založena je na zkoumání lidských paranormálních schopností, a to konkrétně těch, které souvisejí s psychikou a zároveň jsou povahy energetické.

Tato disciplína uznává teorii, že hmota, energie a vědomí jsou navzájem propojené. Parapsychologické jevy jsou podle psychotroniků takovými jevy energie, které doposud nebyly moderní vědou popsány. Proti současné vědě však tato metoda nestojí, podle svých zastánců jsou její kořeny položeny spíše vedle ní.

Psychotronika není jediným oborem, který se zajímá právě o energii. Zajímají vás další teorie o pojetí tohoto jevu, práce s ním a další zajímavosti? Více se dozvíte v našem článku.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, drahokamech, špercích nebo módě? Vše najdete na našem blogu. Jsou zde informace například o drahokamu růženín nebo achát a další jiné

- Reklama -časopis
- Reklama -PR články

Nejnovější články