8.8 C
Brno
Neděle, 28 května, 2023

Tipy na levné dárky pro každého

Nenechte si ujít

Vybírat vánoční dárky může být občas trošku stresující, zejména pokud daného člověka neznáte příliš dlouho a nevíte tak, čím byste mu udělali radost, nebo pokud daná osoba nemá žádné zájmy ani koníčky. Naštěstí existuje několik univerzálních a zároveň levných dárků, které jsou užitečné a potěší tak každého. O jaké dárky se jedná?

Drogerii dejte zelenou

Když jsme byli malí, dárková balení z drogerie nám příliš velkou radost neudělala, čím je však člověk starší, tím více dokáže ocenit praktické dárky. Navíc takový sprchový gel, šampón nebo tělové mléko používáme snad všichni. Zakoupit můžete již hotovou dárkovou kazetu, na kterou narazíte v kterékoli kamenné či internetové drogerii, parfumerii, ale i ve vybraných supermarketech. 

Nebo se ujměte žezla sami a dárkový balíček plný drogerie sestavte sami. Přípravky za akční ceny se stejně jako dárkové kazety dají zakoupit hned na několika místech, skvělým zdrojem akčních cen může být například COOP diskont leták, kde se kromě drogerie nachází i chutné potraviny. Ty jsou dalším skvělým tipem, jak zaplnit dárkový balíček.

Cenově dostupné a užitečné poukázky

Příhodné je si pohlídat cenu za vánoční dárek a zároveň obdarovanému věnovat něco, co stoprocentně využije, a to právě pomocí poukázek. Jednat se může o poukázky na benzinky, na dopravu nebo třeba zvolte poukázku do supermarketu. Dárkové karty se ale dají věnovat i do parfumerií, drogerií, kin, knihkupectví nebo do obchodu s oblečením. 

Zejména mladší určitě ocení dárkovou poukázku do obchodu Primark. Zjistit, co se ve zmíněném obchodu nachází, se dá zcela jednoduše na Primark eshopu. Zároveň vám Primark eshop nabídne spoustu akčních cen, které můžete taktéž zužitkovat při shánění vánočních dárků nebo dekorací. A v neposlední řadě se dají poukázky pořídit u dopravců pokrmů, kosmetiček, manikérek, masérek anebo zvolte dárkovou poukázku do místní restaurace. Jediné, co si ohlídejte, je platnost zvoleného poukazu, aby měl obdarovaný dostatek času jej využít.

Během nákupů využijte výprodeje

Skvělým zdrojem akčních nabídek mohou být nejen letáky, jako například zmiňovaný COOP diskont leták, ale také výprodeje. V předvánočním období je to zejména Black Friday, během kterého lze pořídit oblečení, elektroniku nebo třeba doplňky do domácnosti s několika procentní slevou. 

Vždy si však slevové nabídky ověřujte i u konkurence, protože je dost možné, že vybraný řetězec využívá obchodních triků, jako je klamavá akce. To znamená, že například vybranou věc před spuštěním akce prodejci zdražili, aby během slev produkt zlevnili na jeho prvotní částku. Kontrola konkurence a obezřetnost tak jsou důležité, chcete-li mít jistotu, že jste během předvánočních nákupů opravdu ušetřili. 

A poslední tip na závěr: pokud jste se rozhodli nákupy uskutečnit online, zjistěte si, zda vybraný prodejce není součástí nabídek cashbackových portálů, které vám po uskutečnění nákupu vrátí určité procento z vynaložených financí zpátky na účet.

- Reklama -časopis
- Reklama -PR články

Nejnovější články