12.5 C
Brno
Čtvrtek, 23 května, 2024

Hledáte firmu, která nabízí služby daňového poradenství a vedení účetnictví?

Nenechte si ujít

Každoročně se mnoho z nás poohlíží po zkušené, kvalitní a spolehlivé společnosti či samostatné účetní, s jejichž pomocí budeme moci pustit starost o účetnictví naší firmy. Ať už vaše letitá účetní ukončila svou činnost, hledáte firmu na zpracování účetnictví, se kterou budete víc spokojeni, než s tou dřívější, nebo jste zahájili činnost v loni, a tak hledáte někoho poprvé, ve všech případech vám pomůže PREMISOFT s.r.o. z Prahy 5.

Společnost s více než 15 lety praxe

Máte-li rádi firmy, které za sebou mají bohatou historii, a tím také mnoho zkušeností z různých situací, budete jistě spokojeni. Společnost Premisoft s.r.o. byla založena již v roce 2007 paní Lenkou Podrazskou, která se účetnictví věnuje od roku 1995. Do firmy patří i její dva synové. Dnes již pod značkou Premisoft najdeme celou skupinu firem.

Očekávat můžete řád a pořádek jak v číslech, tak ve vztazích. Na denním pořádku je zde budování kvalitních a dlouhodobých vztahů s klienty, které jsou založené na vzájemné důvěře a profesionalitě.

Mnoho procesů je automatizovaných, klientům je vedení účetnictví maximálně usnadňováno a zefektivňováno. Nejčastější je práce s účetním systém Premier a firma je jeho implementování provádí v Praze i středních Čechách. Je ale především školicím střediskem pro celou ČR.

Vyberete si z mnoha nabízených služeb

Premisoft s.r.o. provádí účetnictví pro mnoho druhů organizací. Zaměřuje se i na supervize a přebírá zodpovědnost, zpracovává mzdy a zakládá si na dokonalé pravidelnosti. Na své si přijdete, i pokud potřebujete daňové poradenství nebo ekonomické poradenství. Pokud např. využijte služeb daňového poradce této společnosti, převezme automaticky za vaše daňová přiznání odpovědnost. Budete tak klidně spát s vědomím, že je o vaši firmu skvěle postaráno.

Více informací najdete na premisoft.cz.

- Reklama -časopis
- Reklama -PR články

Nejnovější články