8.8 C
Brno
Neděle, 28 května, 2023

Azet spouští Mapy, redesignuje počasí

Nenechte si ujít

Mapy od Azetu (mapy.azet.sk) budou uživatelům nabízet mapy světa s podrobnou strukturou pro Slovensko, rychlé vyhledávání požadované destinace a uživatelský komfort při práci s mapami. Na redesignované sekci Počasí na Aktuality.sk najde návštěvník aktuální počasí a předpověď na 10 dní z více než 2,5 milionu míst na celém světě.

Azet Mapy budou nabízet široké portfolio služeb pro návštěvníky. Kromě tradičních jako vyhledání bodu/firmy na mapě, naplánování cesty je to například i měření vzdálenosti, plochy, zjištění GPS souřadnic. Mapy také zobrazují zvolené objekty, obsahují také mapy konkrétních míst. Azet Mapy lze vyexportovat na externí stránky (vygenerováním kódu), posílat emailem či zobrazit URL. Uživatel si může zvolit způsob zobrazení mapy – základní, satelitní (letecké), nebo terénní. Na mapě jsou zobrazeny různé objekty. hotely, restaurace, horské chaty, pošty, taxi, banky, autoservisy, květinářství. Mapy přibudou iv Azet Katalogu – největším online katalogu firem na Slovensku. Umožní to jednodušší vyhledávání jednotlivých společností. Příklady využití map běžným uživatelům – Kde se nachází firma, do které jdu na jednání/pohovor? – Kdy budu cestovat? – Jak si vložím mapu své firmy na vlastní web? – Jaká je GPS souřadnice místa, která hledám? – Kde je nejbližší autoservis u mně, kde mi opraví právě zkažené auto? – Kde koupím květiny tady v okolí?Mapy.azet.sk využívající podkladová data od Google, mají ambici stát se do roka slovenskou dvojkou.

V roce 2010 by měly přibýt k produktu další funkcionality.

Redesignovaná sekce Počasí na Aktuality.sk přináší: aktuální počasí z více než 2,5 milionu lokalit na Slovensku a po celém světě, aktualizované každou hodinu předpověď počasí na deset dní, aktualizovanou dvakrát denně doplňkové informace při každém městě: pocitová teplota viditelnost vlhkost vzduch

V průběhu října přibude ještě widget, který umožní uživatelům zapracovat si počasí na vlastní web stránku – ve zvolené velikosti, designu a specifickým obsahem.

- Reklama -časopis
- Reklama -PR články

Nejnovější články