Znáte výhody, které vám může přinést O2?

operator-o2.png
foto: O2

Není to jenom bohatý výběr služeb v oblasti volání, internetu, nebo třeba televize. Již několik let přichází O2 s možností čerpat celou řadu výhody pro ty, kteří jsou jeho věrnými klienty.

 

Dané výhody můžeme získávat jenom za to, že využíváme některou ze služeb, které nám tento mobilní operátor může nabídnout. Mnohdy tak nejsou podmíněny skutečně ničím jiným a tak zde máme jistoty spojené s tím, že si můžete užívat zajímavých slev. Jelikož mohou nadchnout skutečně každého, podívejme se společně na to, co vše nám tento operátor může nabídnout.

Díky O2 lze čerpat slevy v kamenných obchodech

V první řadě to jsou slevy spojené s kamennými obchody. Zde se stačí jednoduše prokázat tím, že patříte do skupiny O2 zákazníků a následně již slevy čerpáte ve více než výhodné výši. Podíváme-li se na konkrétní výši slev, rozhodně není žádnou výjimkou, že přesahují třeba i více než 50 procent. Díky tomu lze ušetřit skutečně více než zajímavě. Nejsou to jenom kamenné obchody, jelikož stejně tak musíme říci, že čerpat lze slevy spojené také s různými službami, zážitky, nebo také s gastronomií. Seznam konkrétních partnerů, které slevy umožní, můžeme najít právě na daném webu tohoto operátora.

Hledat můžete také přes moje O2

Nejsou to jenom výše uvedené možnosti. Stejně tak můžete slevy využít v souvislosti s cestováním, v souvislosti s vaší sportovní aktivitou, stejně jako nejsou žádnou výjimkou ani akce určené třeba přímo pro firmy. I na ty se lze třeba prostřednictvím moje O2 také dostat. Zapomínat poté nesmíme ani na možnost toho, kdy lze nakupovat levněji také v rámci internetových obchodů. I zde je to více než jednoduché. Stačí totiž jenom unikátní kód, díky kterému poté odečtete požadovanou výši slevy. A i zde platí, že se může pohybovat v řádech desítek procent. Navíc slevy a partneři postupně přibývají a možné využití není omezeno jenom na jednorázový nákup služby nebo zboží.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.