So

U Sazkabet můžete nejenom sázet, ale i sbírat body

VyherniTikety-450x280.jpg
foto: vyhernitikety.cz

Proč jako sázkovou kancelář využít právě Sazkabet? Jelikož je spojena nejenom s možností bonusů a vysokých výher, ale je spojena s možností získávat také zajímavé odměny, a to ve formě bodů. Ty jsou určené pro každého sázkaře, který provede registraci. A to například prostřednictvím hlavního webu, kterým je www.sazkabet.cz.

Poté už není nic jednoduššího, než dané body sbírat. Ty první jsou připsány hned za samotnou registraci. A to v celkovém počtu 1 000 bodů. Ty tak doplní i další bonusy, které tato sázková kancelář aktuálně nabídne. Toto ale rozhodně není jediná dostupná možnost, jak tyto konkrétní body vlastně získávat.

Sázejte u Sazkabet a body získáte automaticky

Stejně tak můžete získávat body také za vaše jednotlivé sázky. Stačí jenom splnit dvě hlavní podmínky. Celkový kurz musí být alespoň 1,2 a minimální vsazená částka musí být alespoň 10 Kč. Podmínky jsou tedy jednoduché. Platí také, že čím větší máte kurz a čím více vsadíte, tím více bonů vám Sazkabet dá. A pokud nutně nechcete jenom sázet, můžete počkat na den, kdy máte narozeniny. I to získáte zajímavou odměnu. Jakou konkrétně? Bude vám automaticky připsáno dalších 500 bodů k vašemu stávajícímu stavu. Čím více jich poté budete mít, tím pro vás lépe.

Body využijete přímo na webu Sazkabet.cz

Důvody, proč sbírat dané body, jsou více než jasné. Hlavním důvodem je určitě to, že je využijete při svých sázkách. Pokud je budete podávat prostřednictvím Sazkabet.cz, máte možnost si výměnou za body zlepšit konkrétní kurz. Díky tomu lze i u jasných zápasů získat vyšší kurzy a tedy i o mnoho vyšší výhry. Sazka vám však umožní využít body i na něco jiného. Pokud máte zájem o SMS notifikace, ale nechcete za ně platit, můžete je využívat právě výměnou za vaše body. Jedna taková SMS zpráva, kterou si objednáte, vyjde jenom na 15 bodů. A vy tak budete ihned vědět, zda a kolik vyhráváte.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.