Rodinné nákupy

Na kolik vyjdou vstupenky na MS v hokeji 2016?

Jste fanouškem hokeje a máte zájem vidět tuzemskou reprezentaci, ale i jiné týmy naživo? Ideální volbou je navštívit očekávané MS v hokeji 2016. To se koná v Rusku, konkrétně v Petrohradu a Moskvě.

číst článek

Vsaďte si třeba i během utkání. Tipsport vám to umožní

Když se rozhodneme vsadit si na určité sportovní utkání, nemusí to být jenom s předstihem. Jak ukazuje Tipsport, jde to také během konkrétního zápasu. Podívejte se na daný postup i výhody. Když jsme si v minulosti chtěli vsadit, museli jsme to stihnout do chvíle, než došlo k oficiálnímu startu daného sportovního utkání.

číst článek

Kde si zkontrolovat, zda vsazených Šťastných deset vyhrává?

Stačí jenom 10 Kč a již si můžete svých Šťastných deset vsadit i vy sami. Jak ale zjistit, zda vyhráváte, nebo nikoliv? Podíváme se společně na několik možností a postupů, kterými se vydat. Ten první je spojený s živým vysíláním, které je vysíláno přímo prostřednictvím televizních obrazovek.

číst článek

Sportka výsledky už nabídly několik rekordů

Společnost Sazka je jednou z těch, u které si můžete vsadit. A zda jste vyhráli, to vám řeknou především Sportka výsledky. Pokud se na ně podíváme blíže, je třeba říci, že přináší i řadu rekordů. Pokud se podíváme konkrétněji, je ideální začít loňským rokem, jelikož to o různé rekordy spojené s výhrami rozhodně nebyla nouze.

číst článek

Znáte výhody, které vám může přinést O2?

Není to jenom bohatý výběr služeb v oblasti volání, internetu, nebo třeba televize. Již několik let přichází O2 s možností čerpat celou řadu výhody pro ty, kteří jsou jeho věrnými klienty.

 

číst článek

Metody hubnutí, které nefungují

 

Kdo není spokojený se svou váhou, ten samozřejmě vyhledává různé možnosti hubnutí. Kromě těch fungujících jsou tu i takové, které nefungují. Podívejte se spolu s námi, které to mohou být konkrétně.

 

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.