Sportka výsledky už nabídly několik rekordů

VyherniTikety-450x280.jpg
foto: vyhernitikety.cz

Společnost Sazka je jednou z těch, u které si můžete vsadit. A zda jste vyhráli, to vám řeknou především Sportka výsledky. Pokud se na ně podíváme blíže, je třeba říci, že přináší i řadu rekordů. Pokud se podíváme konkrétněji, je ideální začít loňským rokem, jelikož to o různé rekordy spojené s výhrami rozhodně nebyla nouze.

Především je třeba zmínit celkový počet milionářů, kterých se díky této loterii objevilo. To konkrétní číslo je poměrně unikátní, jelikož celkový počet výher přesahujících milion korun bylo v roce 2015 celých 221. Z historického hlediska se rozhodně jedná o zajímavý rekord.

Kde Sportka výsledky přinášely nejvíce výher?

Podívejme se společně také na to, kde nejvíce milionářů vzniklo. I to je poměrně zajímavá informace, na kterou můžeme pohlížet také jako na zajímavý rekord. Nejvíce jich bylo v Praze, kde si Sportka výsledky prohlédlo 26 nových milionářů. Hned za hlavním městem se umístilo Brno, kde jich vzniklo celkem dvanáct. Nezaostávaly ale ani jiné lokality. Příkladem je třeba okres Trutnov, kde se jich za loňský rok objevilo devět. Sazka Sportka výsledky kontrola však byla provedena také v poměrně chudém okrese Karviná. Tam se z výhry nad milion korun v loňském roce radovalo hned devět lidí.

Jakou nejvyšší výhru Sportka vyplatila?

Mnoho sázkařů si vsadí pravidelně, ale je řada takových, kteří se zaměřují především ve chvíli, kdy hodnota jackpotu výrazně stoupá. To jsou pobočky, kdy může být Sportka vsazena, doslova brány útokem. A s tím souvisí i další dosud nezmíněný rekord. Ten se týká toho, kolik peněz bylo celkově jednomu výherci vyplaceno. Bez několika tisíců šlo o sumu 400 milionů korun českých. Když se tento výherce rozhodl ve hře Sportka zkontrolovat tiket, rozhodně musel být překvapený z toho, jak obrovská suma mu v rámci unikátního jackpotu spadla do klína.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.