Na kolik vyjdou vstupenky na MS v hokeji 2016?

ms-vhokeji-2016-cz-sk.jpg
foto: Shutterstock

Jste fanouškem hokeje a máte zájem vidět tuzemskou reprezentaci, ale i jiné týmy naživo? Ideální volbou je navštívit očekávané MS v hokeji 2016. To se koná v Rusku, konkrétně v Petrohradu a Moskvě.

To nejdůležitější, co by nás rozhodně mělo zajímat, to jsou ceny vstupenek, které jsou se sledováním daného utkání spjaté. Většinou vždy záleží jak na pořadatelské zemi, tak i na prestižnosti konkrétního utkání. Je jasné, že méně atraktivní zápasy v základní skupině budou nejlevnější, zatímco utkání o medaile už bude spojeno se skutečně velkým vydáním. Podívejme se na několik orientačních cen, se kterými je dobré počítat.

Základní vstupenky na MS v hokeji 2016 jsou levné

Začněme jednotlivými vstupenkami, které jsou spojeny s možností sledovat utkání naživo. Je jasné, že když už jste fanoušci hokeje, budete chtít sledovat právě tuzemský tým. Pokud se podíváme na základní skupinu, ve které naši na MS v hokeji 2016 nastoupí, tak nejlevnější lístky pořídíte na soupeře, jako je například Norsko, Dánsko, stejně jako Kazachstán nebo Švýcarsko. Jelikož se jedná o méně atraktivního soupeře, odpovídá tomu i cena lístků. Konkrétně se pohybuje pod hranicí jednoho tisíce korun, což je na mezinárodní utkání poměrně dobrá hodnota.

K dispozici jsou na MS v hokeji i balíčky vstupenek

Nemusí to být nutně jenom jednotlivé vstupenky, které si lze pořídit. Velmi oblíbené jsou třeba i balíčky vstupenek, v rámci kterých můžete navštívit hned několik zápasů. Zaměříme-li se opět na naši reprezentaci, která na MS v hokeji nastoupí, tak cena většinou odpovídá násobku oné základní vstupenky. Mluvíme ale stále o základní kategorii lístku, který je spjatý také s místem. Pokud se z obyčejné vstupenky podíváme na cenu za lístek první kategorie, tak například balíček na čtyři tuzemské zápasy vyjde na cenu okolo 20 000 Kč. A k té logicky nezapomínejte připočítat cestu, stejně jako také ubytování.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.