Metody hubnutí, které nefungují

Hubnuti - pupek.jpg
foto: Shutterstock

 

Kdo není spokojený se svou váhou, ten samozřejmě vyhledává různé možnosti hubnutí. Kromě těch fungujících jsou tu i takové, které nefungují. Podívejte se spolu s námi, které to mohou být konkrétně.

 

 

Nejprve je třeba zmínit, že dieta je rozhodně procesem dlouhodobým, který jenom málokdy může být univerzální. Na to je dobré hledět vždy, když chcete, aby k úbytku kilogramů skutečně došlo. Správnou cestkou je tedy využití výživového poradce, který přesně ví, co a v jakém množství je pro vaše tělo to správné. A na základě toho vám může sestavit individuální jídelníček. Nyní ale k tomu, co nefunguje.

 

Při hubnutí nefungují univerzální jídelníčky

 

Výše jsme zmínili, že správnou cestou při redukci váhy je jídelníček na hubnutí. Ten by však měl být napsán na míru. Jedině tak máme jistotu, že bude fungovat. Žádné varianty stažené z internetu, stejně jako obecné rady při hubnutí fungovat nebudou. Proč tomu tak je? Důvod toho je více než jasný. Každý z nás je jiný, každý má jiné cíle, každý má jiný denní režim a v neposlední řadě se lišíme i naším metabolickým typem. Je tak více než jasné, že se jenom málokdy staženým jídelníčkem trefíme přímo do toho, že by byl psán osobě, která je na tom stejně. A tak sice můžeme několik měsíců daný režim dodržovat, ale úspěch se zkrátka nedostaví.

 

Máte v plánu rychlé hubnutí? Hladovění vám nepomůže

 

Co dále při eliminaci tukových zásob nebude fungovat? Je to dlouhodobé hladovění. To je totiž spjato s nepříjemným jo-jo efektem. I když zpočátku pár kilogramů ztratíte, později je velmi rychle zase naberete. A právě to je jasnou ukázkou toho, že takto rychlé hubnutí nefunguje. Nehledě na možné zdravotní komplikace, které si můžete přivodit. Přitom i dietní jídelníček od odborníka může být sestaven tak, abyste svou váhu ztráceli rychlejším tempem, než je běžný úbytek. A to bez výše zmíněných rizik. Kdo to pochopil, ten nyní potvrzuje, že univerzální metody z časopisů zkrátka nefungují.

 

Sdílej článek
na Facebooku
Tagy:

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.