Kde si zkontrolovat, zda vsazených Šťastných deset vyhrává?

VyherniTikety-450x280.jpg
foto: vyhernitikety.cz

Stačí jenom 10 Kč a již si můžete svých Šťastných deset vsadit i vy sami. Jak ale zjistit, zda vyhráváte, nebo nikoliv? Podíváme se společně na několik možností a postupů, kterými se vydat. Ten první je spojený s živým vysíláním, které je vysíláno přímo prostřednictvím televizních obrazovek.

A protože se tato loterijní hra losuje každý den, je třeba věnovat pozornost tomu, kdy jste podali sázenku a jaké konkrétní losování se týká právě vás samotných. Ne každý dané vysílání stihne, nebo si vzpomene na to, že ho chce sledovat. Pokud je to i váš případ, není třeba zoufat. Existují ještě další dvě cesty, jakými se vydat.

Zkontrolujte si výhru ze Šťastných deset na terminále Sazka

Nejenom tam, kde jste si konkrétně vsadili, ale v podstatě na jakémkoliv terminále sazka, který je v České republice dostupný. Stačí přijít, předložit tiket ze Šťastných deset a následně vám daný terminál a obsluha řekne, zda jste vyhráli a kolik. V závislosti na výhře je možné danou sumu také vyplatit, a to v hotovosti. Výhodou této možnosti je to, že nemusíte sledovat ani porovnávat Šťastných 10 tažená čísla, jelikož máte jistotu, že vše bude zpracováno automaticky, během několika sekund. Ideální, když se vám tikety nakupí a potřebujete je rychle zkontrolovat.

Výhru v rámci Šťastných 10 můžete zjistit také online

Na internet se dnes přesouvá téměř vše. A tak není výjimkou, že je to také oblast loterií. I když si online ještě nemůžeme vsadit, můžeme si zde zjistit, zda jsme v rámci Šťastných 10 vsadili výherní čísla. Stačí si vybrat konkrétní den a už jenom porovnat Šťastných deset aktuální výsledky s naším tiketem. Druhou možností j využití našeho mobilního telefonu. A to nejenom tak, že se pomocí něho připojíme k internetu. Je zde také možnost spojená s tím, že si naskenujeme konkrétní tiket a ten je v rámci dostupné mobilní aplikace ihned vyhodnocen.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.