St

Jaké výhody má nakupování v O2 eshopu?

operator-o2.png
foto: O2

Plánujete využívat služeb tohoto operátora a ještě nemáte žádné zařízení, které byste mohli využít? Pokud je to tak, potom se ho můžete koupit v jeho eshopu. Jaké výhody O2 díky tomu přinese?

 

První výhodou je rozhodně šířka celého sortimentu. Mezi základ patří telefony mobilní i pevné, tablety, stejně jako je to také zařízení pro internet, nebo i televizi. Nechybí ale ani detailnější rozdělení. Třeba v segmentu mobilních telefonů to mohou být mobily určené pro děti, seniory nebo manažery. Stejně tak se může jednat i o modely odolné, nebo základní. Podobně je to i v dalších segmentech a tak je z čeho vybírat.

S nákupem na O2 souvisí i několik výhod

Mezi ty patří třeba možnost koupit si mobilní telefon na splátky. To se hodí ve chvíli, kdy nemáte dostatek finančních prostředků. Ani tím výhody nekončí, jelikož nemalým finančním pozitivem je takzvaný recyklační bonus, který vám O2 nabídne. Čeho konkrétně se týká? Máte možnost výměnou za nový telefon vrátit svůj stávající, ať už je jakýkoliv. Díky tomu získáte třeba i celý 1 000 korun českých. I to je jedna z velkých výhod, které samozřejmě u běžných internetových obchodů nijak dostupné nejsou. Neváhejte a zaměřte se na ně.

Služby aktivujete v rámci aplikace moje O2

Jelikož jsou mobilní telefony i jiná zařízení plně kompatibilní s většinou nabízených a poskytovaných služeb, máte možnost je také jednoduše spravovat nebo nastavovat. Poslouží vám k tomu služba moje O2. Jedná se o online administraci, kam se dostanete po registraci a kde získáváte dokonalý přehled o tom, co využíváte, v jakém rozsahu to využíváte a jak jste na tom z hlediska placení za dané služby. Díky tomu samozřejmě nemusíte využívat třeba zákaznickou linku, stejně jako není nutné v případě jakýchkoliv potřeb chodit třeba na konkrétní pobočku. Primárně ušetříte opravdu velké množství vašeho času.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.