Historie společnosti Fortuna

VyherniTikety-450x280.jpg
foto: vyhernitikety.cz

Když vybíráme sázkovou kancelář, je dobré hledět i na tradici a historii. Proto se podíváme, jak je na tom v daném ohledu právě společnost Fortuna. Ta má totiž celou řadu skutečných unikátů. Tím prvním unikátem jer rozhodně to, že je to právě iFortuna, která je aktuálně na našem trhu nejstarším poskytovatelem kurzových sázek.

Z historického hlediska se tak jedná o prvního poskytovatele. Vznik společnosti se datuje do období května roku 1990. I díky tomu můžeme u této sázkové kanceláři říci, že je skutečným průkopníkem. To ostatně poznáme i ve chvíli, kdy se rozhodneme si u ní vsadit. Už dávno totiž nenabízí jenom sportovní utkání.

První pobočka Fortuna byla v Praze

Za vznikem této sázkové kanceláře stojí čtyři muži, kteří se rozhodli založit společnost zaměřenou právě na kurzové sázky. První pobočka byla otevřena v Praze. Hlavním důvodem založení bylo především to, že oficiálně došlo k legalizaci kurzových sázek. Jelikož vše proběhlo ještě v rámci Československa, netrvalo dlouho a Fortuna se rozšířila i tam. A to nikoliv pod stejným názvem, ale pod názvem Terno. Tato sázková kancelář tedy byla sesterskou společností tuzemské varianty. A jelikož se obě společnosti rozrůstaly, bylo více než jasné, že se stanou významnými hráči u nás, stejně jako na Slovensku.

Fortuna sázky dnešní nabídka ukazuje pozitivní vývoj

Společnost se neustále vyvíjela, což znamenalo také jistotu využití moderních technologií. Především oblast výpočetní techniky byla spojena s možností real-time komunikace napříč pobočkami. Stejně tak došlo i na spuštění internetových stránek www.ifortuna.cz, stejně jako došlo také k tomu, že je aktuálně na trhu dostupná i mobilní aplikace určená pro online sázení. Fortuna sázky dnešní nabídka také ukazuje neustálé rozšiřování kurzové nabídky, která je atraktivní. Vše společnost doplňuje také četnými analýzami a infografikou, stejně jako jde cestou vytváření komunity sázkařů, která je dnes velmi početná.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.