So

Co nabídne T-mobile podnikatelům?

operator-t-mobile.jpg
foto: T-Mobile

Tento mobilní operátor se nezaměřuje jenom na nabídku pro soukromé osoby. Dokáže nabídnout své služby také podnikatelům. Podívejme se na hlavní přehled toho, co konkrétně je k dispozici.

Základ služeb je samozřejmě jasný, jelikož v tomto ohledu se příliš neliší od toho, co je k dispozici pro běžné občany. Zde jasně dominují různé mobilní tarify, které má T-mobile připraveny v souvislosti s požadavky každého podnikatele. Nechybí ale ani možnost internetu. I ten mohou podnikatelé využívat různě. Může to být buď v rámci svých přenosných zařízení, nebo to může být v rámci notebooku na cestách. Nechybí ale ani také oblíbená nabídka internetu pro kanceláře a další podnikatelské objekty.

U T-mobile lze využívat i nabídku služeb

Podíváme-li se na podnikatelskou nabídku spojené se službami, je zde rozsah mnohem zajímavější, než jenom v případě běžných osob. Konkrétně to jsou třeba služby spojené s aplikacemi a zábavou, které mohou podnikatelé využívat. O mnoho zajímavější už jsou služby spojené s lokalizací. Díky nim umí T-mobile nabídnout třeba správu autoparku, monitorovat vozidla na trase a vyhledávat přesnou polohu. To vše s jistotou profesionality, nízkých cen a řešení na míru. Vše následně doplní i služba nazývaná jako Navigator, který je spojený s jednoduchým navedením do cíle.

Operátor Tmobile umí usnadnit i vaše podnikání

Pokud je s podnikáním něco spojeno, je to rozhodně i oblast financí a placení. V tomto konkrétním směru musíme také říci, že je Tmobile poměrně zajímavou možností. Konkrétně nabídne třeba služby, díky kterým mohou vaši zákazníci využívat placení mobilním telefonem. A to hned v rámci několika platforem, počínaje službou Premium SMS a konče specielní aplikací Mobito. Tím ale rozsah podnikatelských služeb nekončí. Řada z nich je totiž zaměřena také na individuální partnerská řešení, stejně jako na neméně zajímavé reklamní služby. I ty lze dnes u tohoto operátora často využívat.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.