Úspěšní podnikatelé vlastní podnikatelský účet ve Fio bance

instituce-fiobanka.jpg
foto: Fio banka

Začínáte podnikat? V tom případě jistě víte, jaký je základní odrazový můstek k tomu, aby se vše dobře dařilo. Dobré nápady, základní vstupní kapitál, široká klientela? Tyto věci jsou samozřejmě také velmi důležité, ale zcela zásadní je bezpochyby vlastnictví kvalitního bankovního účtu!

Celá řada úspěšných podnikatelů je proto majiteli podnikatelského účtu ve Fio bance, k čemuž je vede mnoho dobrých důvodů.

Fio banka poskytuje ve svém podnikatelském účtu takřka všechny služby zdarma

Pro majitele podnikatelských účtů je především mimořádně výhodná skutečnost, že celá řada operací je uskutečňována naprosto zdarma. Nemyslí se tím jen založení, vedení nebo zrušení účtu, ale Fio banka poskytuje zdarma veškeré příchozí i odchozí platby v jejím rámci, příchozí a odchozí platby v Kč v celé ČR a příchozí i odchozí platby v eurech ze Slovenska a na Slovensko. Každý přitom jistě ocení i bezplatnou možnost 10 výběrů měsíčně z bankomatů této banky a 5 výběrů z bank ostatních. To však není zdaleka vše! Zdarma pořídíte i vklad hotovosti v Kč přímo na pobočce, podobně jako výběr nad 1 000 Kč.

Fio Vám usnadní i podnikání ve světě!

 

Svět se zásluhou globalizace stále zmenšuje a dnes je již naprosto běžné obchodovat s cizinou. To se však může v celé řadě bank značně prodražit a zkomplikovat. Fio však myslí na své klienty a umožňuje jim otevřít si podnikatelský účet nejen v korunách, ale hned v dalších 14 světových měnách! Příchozí i odchozí Europlatby pak poskytuje za symbolických 20 Kč, také platby v ostatních cizích měnách u ní pořídíte za mimořádně výhodných podmínek. Majitelé podnikatelských účtů rovněž obdrží platební karty MasterCard Business PayPass a Visa Business payWave.  Vybrat si kvalitní podnikatelský účet je tedy skutečně nadmíru jednoduché!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.