Čt

Společnost Crediton půjčí i cizincům

instituce-crediton.jpg
foto: Crediton

Většina nebankovních poskytovatelů na našem trhu se soustředí jenom na půjčky, které jsou určené pro tuzemské občany. Ne však Crediton. Ten dokáže půjčit i cizincům. Konkrétně potom Slovákům.

Hned na úvod si musíme říci, jak je to s charakteristikou této možnosti. Velkým pozitivem je rozhodně to, že slovenská verze se nijak neodlišuje od verze české. Díky tomu není problém s tím, aby si i Slováci mohli požádat o sumu, která může činit až 20 000 Kč. Tou nejnižší částkou, která je k dispozici, je suma 500 Kč. Samozřejmostí je také stejný termín splatnosti, který může být od jednoho dne po dobu jednoho měsíce. Ani v tomto směru se tedy půjčka neliší.

Crediton nabídne i zde rychlé vyřízení

Je jasné, že když je stejná charakteristika samotné půjčky, budou stejné i samotné následující postupy. Žádost lze podat jednoduše online, přičemž se ihned po jejím odeslání rozběhne schvalovací proces. Ten nemusí trvat déle, než několik málo minut. Samozřejmé je též to, že ani zde Crediton nevyžaduje vyplňování papírových smluv, nebo snad nutnost dokládat příjem. Peníze tak jsou bez zbytečných formalit převedeny na konkrétní bankovní účet žadatele. A to i do několika minut od podání žádosti. To vše s jistotou, že získané peníze je možné využít skutečně na cokoliv, bez dokládání účelu.

Žádost lze uskutečnit nejenom na Crediton.cz

Hlavní podmínky získání jsou podobné, jako u konkrétní české verze půjčky. Dobrou zprávou je, že je možné požádat si na webu Crediton.cz. To se týká všech Slováků, kteří mají na našem území trvalý pobyt. Pokud ho nemají, rozhodně není třeba zoufat. Pro ně je poté dostupná slovenská verze půjčky, kterou najdou na adrese creditone.sk. Právě zde si tak mohou žádat i ti, kteří standardně bydlí právě ve své zemi a s tou naší nemají nic společného. Ti, co tu však žijí a bydlí, žádají jednoduše přes českou pobočku.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.