Ne

Proč je půjčka Provident tak výhodná?

instituce-provident.jpg
foto: Provident

Je řada důvodů, proč je půjčka Provident tak oblíbená. Jedním z nich je rozhodně to, že je s ní spojeno hned několik výhod. Podívejme se na ty základní, které zcela určitě zaujmou i vás samotné.

V první řadě je to výhoda spojená s tím, že máte možnost získat půjčku nejenom v bezhotovostně na váš bankovní účet. Druhou cestou, jak si nechat peníze vyplatit, je samozřejmě hotovost. A to přímo na ruku, u vás doma. Navíc obě formy půjčky jsou neúčelové a tak není problém získat peníze na cokoliv. Nejste tak omezeni ani tím, že bychom museli dokládat také informace o tom, na co konkrétně získané peníze využijeme. Tím ale výhody rozhodně nekončí.

Provident nabídne až 80 000 Kč

Další klíčovou výhodou je rozsah částek, které můžeme tímto způsobem získat. Pokud budeme konkrétní, je možné volit sumu v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých. Tu je možné následně kombinovat s termínem splatnosti, který u společnosti Provident činí 45, 60 nebo 100 týdnů. Velkým pozitivem je i jednoduchost samotného vyřízení. Pokud máme být konkrétní, potom vše proběhne u nás doma. Tam přijde obchodní zástupce, který s námi sepíše konkrétní smlouvu a může nám předat požadované peníze. To vše nejdéle do 2 dní od podání žádosti.

Provident kalkulačka vás přesvědčí o transparentnosti

S výhodností rozhodně souvisí také férové a transparentní podmínky. Ona férovost je spojená s tím, že se nemusíte bát jakýchkoliv poplatků. Navíc jako opakovaní žadatelé o půjčku máte možnost získat i zvýhodněného úroku, což je také zajímavé pozitivum. Pokud využijete k žádosti online aplikaci, kterou je Provident kalkulačka, můžete se přesvědčit i o celkové transparentnosti daného poskytovatele. V rámci všech kroků jednoduše a velmi dobře uvidíte, kolik si berete, na jak dlouho si půjčku berete, stejně jako uvidíte, jak velká bude vaše splátka a kolik celkově přeplatíte.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.