Ne

Proč je dobré mít na Kredito24 účet?

instituce-kredito24.jpg
foto: Kredito24

Přístup do administrace různých poskytovatelů půjček nám může celou řadu věcí usnadnit. Podívejte se proto spolu s námi na to, pro je dobré mít tento účet vytvořený i u poskytovatele Kredito24.

Pokud i vy máte půjčku u této společnosti, můžete administrační rozhraní využívat také. Pozitivní zprávou je totiž fakt, že konkrétní přístup do něho samotného, byl vytvořen automaticky. Přihlášení tak zvládnete velmi jednoduše. Jako uživatelské jméno totiž použijete svou emailovou adresu a vše heslo vám bylo vygenerováno ve chvíli, kdy jste odeslali svou první žádost o půjčku. Pokud si ho nepamatujete, není samozřejmě problém si ho jednoduše obnovit.

Kredito24 vám umožní spravovat vaši současnou půjčku

Prvním důvodem, proč dané administrativní rozhraní používat, je jistě celkový přehled o vaší aktuální stávající půjčce. Díky tomu jasně vidíte, jakou půjčku vlastně máte, jaká je její konkrétní splatnost, stejně jako vidíte i to, kolik musíte do daného data zaplatit. Tím ale možnosti správy vaší současné půjčky nekončí. Stejně tak máte možnost využit administrační rozhraní Kredito24 k tomu, abyste si danou půjčku jednoduše a skutečně rychle prodloužili. To se hodí ve chvíli, kdy nejste schopno danou splatnost dodržet a zároveň máte obavy z toho, že by vám mohly být naúčtovány případné poplatky.

V rámci Kredito24.cz si lze vzít i novou půjčku

Není to jenom možnost spravovat vaši stávající půjčku. Pokud budete v rámci daného administračního rozhraní využívat svůj uživatelský účet, můžete pomocí něho také novou půjčku získat. Jednoduše a rychle si o ni požádáte. Nemusíte to však být jenom vy samotní. Další možností, která se v administraci webu Kredito24.cz nabízí, je zaslání pozvánky vašim přátelům, nebo vašim blízkým či známým. Proč to udělat? Jelikož pokud si oni vezmou půjčku, získáte díky tomu zajímavou odměnu. Ta není malá, protože činí celých 750 Kč.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.