Čt

Kdo stojí za projektem Japonská půjčka?

instituce-japonska-pujcka.jpg
foto: Japonská půjčka

Tento úvěrový produkt rozhodně zaujme každého, kdo hledá jednoduchost, rychlost, ale i široký výběr nabízených částek. Zajímá-li vás, kdo za projektem Japonská půjčka stojí, pojďme to zjistit.

Pokud segment mikropůjček sledujete důkladně, jistě víte, jaké společnosti v něm podnikají a nabízejí své úvěrové produkty. A jednou z takových byl i Click Credit. Tato možnost ale již končí. Tedy abychom byli konkrétní, vše se vylepší a půjčky se začnou nabízet právě pod tímto mnohem lépe zapamatovatelným názvem. Můžeme tedy jasně vidět, že Japonská půjčka rozhodně nebude žádným nováčkem na trhu.

Kdo projekt Japonská půjčka vlastní?

Zajímavé je také to, kdo samotný projekt vlastní a kdo tedy půjčky nabízí. I zde si můžete být jisti tím, že je to firma, která je spojena s celou řadou jistot. Budeme-li konkrétní, jedná se o Home Credit. Tedy o známého poskytovatele klasických nebankovních úvěrů, stejně jako spotřebitelských půjček. A právě ten se rozhodl podnikat i v tomto segmentu a tak je Japonská půjčka jedním z projektů, který cílí na tu klientelu, která potřebuje menší sumy. Ty budou začínat na hodnotě 1 000 Kč a končit na sumě 15 000 Kč, která bude maximum.

Jaké výhody prostřednictvím webu japonskapujcka.cz získáte?

Kdo za půjčkou stojí, tedy již víme. Dobré je tedy zaměřit se také na to, jaké nám to jako žadatelům může přinést výhody. V první řadě je to jistě stabilita poskytovatele, jeho dobré zázemí, stejně jako bohaté zkušenosti. Bude to ale i férový přístup. Jak na webu Homecredit, tak i na webu japonskapujcka.cz před námi nebude nic skryto a my tak máme možnost dozvědět se vše potřebné, co nás v souvislosti s půjčkou zajímá. Zapomínat ale nesmíme ani na další pozitivum, kterým je velmi profesionální zákaznický přístup. I ten dnes patří ze strany žadatelů o úvěr mezi vyhledávaná pozitiva.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.