Čt

Jaké hypoteční produkty nabídne Cetelem?

instituce-cetelem.jpg
foto: Cetelem

Hypotéky dnes patří mezi nejvíce doporučované úvěrové produkty. Proč tomu tak je? Jelikož jsou většinou spojeny s vysokými částkami, nízkými úroky a hlavně se smysluplným využitím.

Proto není divu, že hypotéky dnes nabízejí nejenom banky, ale třeba i nebankovní společnosti. Příkladem je oblíbený Cetelem. Podívejme se proto na nabídku konkrétních hypotečních produktů. Tím základním je hypotéka klasická. Tedy hlavní úvěrový produkt, pomocí kterého si můžete splnit sen o vašem bydlení. Možnosti využití jsou tři hlavní. Můžete za peníze postavit vlastní dům, můžete za ně také rekonstruovat, stejně jako si byt nebo dům koupit. Je to jenom na vás.

Cetelem nabídne i hypotéku pro ty, co nemají příjmy a úspory

Zajímavá nabídka hypoték vás rozhodně čeká i v tomto segmentu. Jelikož je tato nebankovní společnost lehce spojena s bankovním segmentem, může nabídnout i zajímavější možnosti, než jenom klasiku. Konkrétně je to 100 % hypotéka, která umožní financovat nemovitost do její stoprocentní výše. Nemusíte tedy mít žádné úspory bokem. Mimo to je u Cetelem dostupná také hypotéka bez příjmů. Už samotný název jasně ukazuje, o co konkrétně půjde. Zkrátka a jednoduše o možnost získat úvěr i bez dokládání výše naší výplaty. Stačí, aby byla ověřena naše dostatečná bonita.

Na cetelem.cz získáte i hypotéku na cokoliv

Ne vždy musí být tento úvěrový produkt nutně svázaný s konkrétní nemovitostí. Jak se můžete na webu cetelem.cz sami přesvědčit, je dostupná také hypotéka na cokoliv. Mnohdy se tento produkt nazývá jako americká hypotéka. Potěšen tak bude každý, kdo má zájem získat třeba i milionové částky ve formě neúčelové půjčky. Ani tím nabídka stále ještě nekončí. Přejít k této společnosti mohou všichni ti, kteří hledají zvýhodnění svých stávajících hypoték. Zde je jim k dispozici produkt, nazývaný jako refinancování hypotéky.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.