Ne

Jak u Cofidis získat zboží na splátky?

instituce-cofidis.jpg
foto: Cofidis

Plánujete nákup zboží, ale nemáte peníze? Díky Cofidis pořídíte téměř cokoliv i bez nich. Stačí k tomu jediné, a to využití nákupu na splátky. Jak vše vyřídit rychle a jednoduše? Můžeme vám poradit.

Možnost nákupu na splátky byl jeden z prvních produktů této úvěrové společnosti. Jelikož je k dispozici i nyní, je to jasná ukázka toho, že je oblíbený. Daná možnost totiž znamená, že se můžete koupit téměř jakékoliv zboží i zcela bez peněz. Zkrátka z obchodu odejdete s tím a následně ho v pravidelných měsíčních termínech splácíte. To vše s jistotou jednoduchosti, která rozhodně nadchne každého.

Kde nám Cofidis umožní vše vyřídit?

První důležitá informace se týká toho, kde můžeme vše konkrétně vyřídit. Zde budete jistě pozitivně překvapeni. Není totiž třeba navštívit konkrétní pobočku společnosti, ani si není nutné žádost online či telefonicky. V tomto směru stačí zajít do toho obchodu, který s Cofidis spolupracuje. Zde si vybereme konkrétní zboží a následně už jenom sepíšeme žádost o to, že ho chceme na splátky. Takto jednoduše můžeme koupit libovolnou věc od 3 000 do 150 000 Kč. Vyřízení navíc nebude trvat déle, než několik málo jednotlivých minut.

Podmínky získání jsou jednodušší, než mají Cofidis půjčky bez registru

Důležitou informací jsou také klíčová fakta o tom, kdo vlastně může o daný typ úvěru požádat. Zde určitě potěší to, že to může být zaměstnanec, důchodce, stejně jako osoba samostatně výdělečně činná. Ti musí doložit dva doklady totožnosti. Stejné podmínky mají v tomto ohledu i Cofidis půjčky bez registru. Dále už stačí v případě potřeby doložit jenom příjem. To se týká situací, kdy si kupujeme zboží dražší, než 50 000 Kč. Pokud jsme starší osmnácti let a máme i tuzemský bankovní účet, jsou hlavní podmínky splněny a do několika minut můžeme odejít nejenom s úvěrem, ale hlavně se zbožím.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.