Čt

Jak je to s výhodností půjčky Zaplo?

instituce-zaplo.jpg
foto: Zaplo

Mluví-li se o výhodnosti, je mnoho nebankovních poskytovatelů v segmentu mikropůjček spojováno s vysokými úroky. Nemusí to tak vždy být, o čemž nás samozřejmě překvapí oblíbená půjčka Zaplo.

Podíváme-li se na otázku celkové výhodnosti, určitě musíme začít nejprve tím, jak transparentní samotná žádost i následné vyřízení je. I to k tomu přispívá, jelikož si sami můžeme říci, zda se nám daná půjčka vyplatí, nebo nikoliv. Konkrétně se tedy pojďme zaměřit na to, že už v rámci samotné žádosti jasně vidíme, kolik peněz si bereme, kolik peněz musíme vrátit, stejně jako vidíme, kolik v rámci úrokových sazeb můžeme přeplatit. Je tedy jenom na vás, zda žádost odešleme.

Půjčka Zaplo odmění dlouhodobé klienty

Danou výhodnost půjčky musíme posoudit také podle toho, co konkrétně dělá pro stávající klienty. Pokud se podíváme konkrétně, jsou to hlavně různé akční slevy. Ty mohou být u Zaplo spojeny třeba s tím, že dostaneme poloviční slevu na úroky, pokud si půjčku vezmeme třeba v následujících týdnech. Je to ale slev mnohem více. Nejčastěji jsou zákazníkům nabízeny buď prostřednictvím emailu, nebo Facebookového profilu. I to jasně vede k tomu, že řada žadatelů zůstává tomuto poskytovateli neustále věrna. A není se čemu divit.

Na Zaplo.cz si lze půjčit také zdarma

Celková výhodnost půjčky může spočívat také v tom, že si můžeme půjčit jednoduše zcela zdarma. Není tak nutné platit ani úroky, ani jakékoliv poplatky. Kolik peněz si půjčíme, tolik také vrátíme. Podmínky přitom nejsou téměř žádné. Jediné, co je třeba splnit, to je nutnosti si na webu Zaplo.cz požádat poprvé. Pokud je to váš případ, není problém si takto vzít až 8 000 korun českých. Zapomínat ale nesmíme ani na stávající klienty. I těm může být v některých případech nabídnuta možnost požádat si o tento úvěrový produkt právě s jistotou toho, že ho také získají bez úroků. Stačí jenom využít konkrétní promoakci.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.