Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Út

Air Bank výhodně sloučí Vaše nevýhodné půjčky

Tomu se říká peklo! Konec měsíce před Vámi a Vaše peněženka zeje prázdnotou. To by se snad dalo ještě nějak přežít, jenže Vy nemáte zaplacené všechny potřebné splátky. Ta kreditní karta Vám tedy dává zabrat!

číst článek
Čt

Jaké hypoteční produkty nabídne Cetelem?

Hypotéky dnes patří mezi nejvíce doporučované úvěrové produkty. Proč tomu tak je? Jelikož jsou většinou spojeny s vysokými částkami, nízkými úroky a hlavně se smysluplným využitím.

číst článek
Ne

Jak u Cofidis získat zboží na splátky?

Plánujete nákup zboží, ale nemáte peníze? Díky Cofidis pořídíte téměř cokoliv i bez nich. Stačí k tomu jediné, a to využití nákupu na splátky. Jak vše vyřídit rychle a jednoduše? Můžeme vám poradit.

číst článek
Čt

Společnost Crediton půjčí i cizincům

Většina nebankovních poskytovatelů na našem trhu se soustředí jenom na půjčky, které jsou určené pro tuzemské občany. Ne však Crediton. Ten dokáže půjčit i cizincům. Konkrétně potom Slovákům.

číst článek
Po

CreditLimit je další z úvěrů, který si můžeme u Ferratum vzít

Není to jenom standardní mikropůjčka, jelikož tato nebankovní společnost neustále rozšiřuje své služby a svou nabídku. Dokonalou ukázkou je i zajímavý úvěrový produkt nazývaný jako CreditLimit. 

číst článek

Úspěšní podnikatelé vlastní podnikatelský účet ve Fio bance

Začínáte podnikat? V tom případě jistě víte, jaký je základní odrazový můstek k tomu, aby se vše dobře dařilo. Dobré nápady, základní vstupní kapitál, široká klientela? Tyto věci jsou samozřejmě také velmi důležité, ale zcela zásadní je bezpochyby vlastnictví kvalitního bankovního účtu!

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.