Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Čt

mKreditka od mBank by neměla chybět v žádné peněžence

Kreditních karet je v současnosti na bankovním trhu skutečná spousta, ne všechny jsou však to pravé ořechové. Některé se Vám do peněženky dostanou, ani nevíte jak, ale velmi brzy jejich přítomnost pocítíte na znatelném úbytku financí. Dávejte si proto zvýšený pozor na takové nezvané hosty a dejte přednost ověřené kvalitě, kterou představuje mKreditka od mBank.

číst článek
So

Jaké služby dnes nabízí operátor O2?

Tohoto mobilního operátora rozhodně není třeba nijak výrazně představovat. Je to dáno hlavně tím, že dnes rozhodně patří mezi jedničku na našem trhu. Není to ale jenom volání, které O2 nabídne.

číst článek
Po

Odstartujte do života s U kontem pro mladé od UniCredit Bank

Na první lásku, auto i pracovní místo se nezapomíná. To samé však platí i pro váš první bankovní účet! Záleží jen na vašem výběru, jestli tyto vzpomínky budou kladné. Tisíce mladých lidí doporučují U konto pro mladé od UniCredit Bank, které si můžete zařídit, pokud jste ve věku 15-26 let. Následujte je a rozhodně nebudete litovat!

číst článek
St

S cestovním pojištěním od Equa bank bude i Vaše cestování radost

Milujete cestování a poznávání nových kultur, ale obáváte se problémů, které by Vás mohly v zahraničí potkat? Podobně jako v běžném životě se i při vašich toulkách cizinou přihodí i na dovolené komplikace, s jejichž vyřizováním mohou být velké problémy. Je lhostejné, zda se jedná o zranění, poškození vašeho vozu nebo o nehodu v místě, kde bydlíte. Díky cestovnímu pojištění od Equa bank jsou v případě potřeby veškeré starosti převedeny na banku a Vaše dovolená může být bezstarostná a pohodová!

číst článek

Komu nabízí T-mobile své služby?

Na našem trhu je několik operátorů a mezi jednoho z největších se rozhodně řadí T-mobile. Je to dáno nejenom jeho zázemím, ale také tím, komu dokáže nabídnout své služby. Podívejme se na to.

číst článek
Ne

Proč je dobré mít na Kredito24 účet?

Přístup do administrace různých poskytovatelů půjček nám může celou řadu věcí usnadnit. Podívejte se proto spolu s námi na to, pro je dobré mít tento účet vytvořený i u poskytovatele Kredito24.

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.