Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Správný jídelníček na hubnutí nabídne hlavně pestrost

Není důvod obávat se toho, že by jídelníček na hubnutí byl jednotvárný, málo výrazný, nebo že by nám nabídl nedostatek jídla. O tom, že i dieta může být zajímavá, o tom vás aktuálně přesvědčíme. Stačí se kolem sebe porozhlédnout a zjistíme, že různých potravin, které jsou pro naše tělo vhodné, je více než dost.

číst článek

Na kolik vyjdou vstupenky na MS v hokeji 2016?

Jste fanouškem hokeje a máte zájem vidět tuzemskou reprezentaci, ale i jiné týmy naživo? Ideální volbou je navštívit očekávané MS v hokeji 2016. To se koná v Rusku, konkrétně v Petrohradu a Moskvě.

číst článek

Vsaďte si třeba i během utkání. Tipsport vám to umožní

Když se rozhodneme vsadit si na určité sportovní utkání, nemusí to být jenom s předstihem. Jak ukazuje Tipsport, jde to také během konkrétního zápasu. Podívejte se na daný postup i výhody. Když jsme si v minulosti chtěli vsadit, museli jsme to stihnout do chvíle, než došlo k oficiálnímu startu daného sportovního utkání.

číst článek

Kde si zkontrolovat, zda vsazených Šťastných deset vyhrává?

Stačí jenom 10 Kč a již si můžete svých Šťastných deset vsadit i vy sami. Jak ale zjistit, zda vyhráváte, nebo nikoliv? Podíváme se společně na několik možností a postupů, kterými se vydat. Ten první je spojený s živým vysíláním, které je vysíláno přímo prostřednictvím televizních obrazovek.

číst článek

Sportka výsledky už nabídly několik rekordů

Společnost Sazka je jednou z těch, u které si můžete vsadit. A zda jste vyhráli, to vám řeknou především Sportka výsledky. Pokud se na ně podíváme blíže, je třeba říci, že přináší i řadu rekordů. Pokud se podíváme konkrétněji, je ideální začít loňským rokem, jelikož to o různé rekordy spojené s výhrami rozhodně nebyla nouze.

číst článek

Znáte výhody, které vám může přinést O2?

Není to jenom bohatý výběr služeb v oblasti volání, internetu, nebo třeba televize. Již několik let přichází O2 s možností čerpat celou řadu výhody pro ty, kteří jsou jeho věrnými klienty.

 

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.