Články na téma finance, půjčky, oddlužení a nebankovní půjčky

Čt

Oddlužení vám umožní nový start

Osobní bankrot neboli oddlužení je jeden ze způsobů, jak vyřešit osobní úpadek. Umožní vám nový start a motivuje vás k umořování svých dluhů.

číst článek
Po

GE Money Vám schválí půjčku do 5 minut!

Představte si tu výjimečnou příležitost! Naskytne se Vám mimořádně výhodná koupě, která se již nemusí opakovat a Vše závisí jen na tom, zda budete první, kdo bude schopen danou částku zaplatit. Kde vzít ale narychlo požadovanou částku peněz, když ji nemáte zrovna schovanou pod polštářem?

číst článek
Čt

Na co by neměla být půjčka využita?

Pokud se rozhodneme vzít si půjčku, měli bychom být primárně odpovědní. A to z toho důvodu, že peníze je dobré využívat jenom na věci, které potřebujeme. A na co se nehodí? To vám povíme.

číst článek
Čt

Komerční banka Vám Osobní úvěr schválí skutečně rychle

Už zase je to tady! Máte možnost skutečně výhodné koupě, ale schází Vám potřebná hotovost. Kde vzít co nejrychleji dostatečné množství financí ve chvíli, kdy již zítra může být pozdě?

číst článek
Čt

Kdo stojí za projektem Japonská půjčka?

Tento úvěrový produkt rozhodně zaujme každého, kdo hledá jednoduchost, rychlost, ale i široký výběr nabízených částek. Zajímá-li vás, kdo za projektem Japonská půjčka stojí, pojďme to zjistit.

číst článek
Čt

Česká spořitelna a želvy – jde to dohromady?

 Po přečtení titulku zřejmě každého čtenáře napadne, co je to za hloupost. Jaké spojení může mít tato banka se zvířetem, jako je želva? Začala snad sponzorovat nějakou v zoologické zahradě? Samá voda! Když roku 2006 uhynula v ZOO v australském Brisbane želva jménem Harrieta, bylo jí údajně 176 let.

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.