Banky

Čt

mKreditka od mBank by neměla chybět v žádné peněžence

Kreditních karet je v současnosti na bankovním trhu skutečná spousta, ne všechny jsou však to pravé ořechové. Některé se Vám do peněženky dostanou, ani nevíte jak, ale velmi brzy jejich přítomnost pocítíte na znatelném úbytku financí. Dávejte si proto zvýšený pozor na takové nezvané hosty a dejte přednost ověřené kvalitě, kterou představuje mKreditka od mBank.

číst článek
Po

Odstartujte do života s U kontem pro mladé od UniCredit Bank

Na první lásku, auto i pracovní místo se nezapomíná. To samé však platí i pro váš první bankovní účet! Záleží jen na vašem výběru, jestli tyto vzpomínky budou kladné. Tisíce mladých lidí doporučují U konto pro mladé od UniCredit Bank, které si můžete zařídit, pokud jste ve věku 15-26 let. Následujte je a rozhodně nebudete litovat!

číst článek
St

S cestovním pojištěním od Equa bank bude i Vaše cestování radost

Milujete cestování a poznávání nových kultur, ale obáváte se problémů, které by Vás mohly v zahraničí potkat? Podobně jako v běžném životě se i při vašich toulkách cizinou přihodí i na dovolené komplikace, s jejichž vyřizováním mohou být velké problémy. Je lhostejné, zda se jedná o zranění, poškození vašeho vozu nebo o nehodu v místě, kde bydlíte. Díky cestovnímu pojištění od Equa bank jsou v případě potřeby veškeré starosti převedeny na banku a Vaše dovolená může být bezstarostná a pohodová!

číst článek
Út

Air Bank výhodně sloučí Vaše nevýhodné půjčky

Tomu se říká peklo! Konec měsíce před Vámi a Vaše peněženka zeje prázdnotou. To by se snad dalo ještě nějak přežít, jenže Vy nemáte zaplacené všechny potřebné splátky. Ta kreditní karta Vám tedy dává zabrat!

číst článek
Po

CreditLimit je další z úvěrů, který si můžeme u Ferratum vzít

Není to jenom standardní mikropůjčka, jelikož tato nebankovní společnost neustále rozšiřuje své služby a svou nabídku. Dokonalou ukázkou je i zajímavý úvěrový produkt nazývaný jako CreditLimit. 

číst článek
Ne

Přefinancujte si svoje půjčky u ČSOB a začněte žít nový život!

Vaše závazky Vás tíží stále víc? Zdá se Vám, že kvůli nim pomalu přestáváte dýchat a nedokážete si představit, jak se nadechnete příští měsíc? V tom případě je zřejmě poslední šance se zastavit a začít s chladnou hlavou uvažovat. Ještě totiž nemusí být nic ztraceno!

číst článek

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.