St

S cestovním pojištěním od Equa bank bude i Vaše cestování radost

instituce-equabank.jpg
foto: Equa bank

Milujete cestování a poznávání nových kultur, ale obáváte se problémů, které by Vás mohly v zahraničí potkat? Podobně jako v běžném životě se i při vašich toulkách cizinou přihodí i na dovolené komplikace, s jejichž vyřizováním mohou být velké problémy. Je lhostejné, zda se jedná o zranění, poškození vašeho vozu nebo o nehodu v místě, kde bydlíte. Díky cestovnímu pojištění od Equa bank jsou v případě potřeby veškeré starosti převedeny na banku a Vaše dovolená může být bezstarostná a pohodová!

Cestovní pojištění equa bank platí po celém světě vždy celých 90 dnů

Máte i přesto obavu, že nebude Vaše pojištění stačit na všechno? Buďte v klidu, equa bank má smlouvu s BNP Paribas Cardif pojišťovnou, jejímž hlavním zájmem je chránit své klienty a její jméno je zárukou kvality. Pojištění platí nejen v rámci Evropy, ale také v USA, Asii i na dalších kontinentech. Doporučit jej lze především pro dlouhodobé pobyty v zahraničí, které jsou spojeny například se studiem. Ve chvíli, kdy opustíte ČR, platí po dobu dlouhých 90 dnů! Nikdy přitom nevíte, kdy můžete využít také asistenčních služeb, které jsou obsaženy v jeho ceně.

Cestovní pojištění bankovní účty klientů Equa bank nijak nezatíží

Nemusíte mít obavy, že vás cestovní pojištění přijde draho. Tisíce klientů dosvědčí, že jejich bankovní účty nedoznaly po jeho pořízení žádnou újmu. Zákazníci si naopak v případě nehody mohli gratulovat, protože jim poskytlo služby takřka neocenitelné. Podobu pojištění si navíc každý může zvolit podle své potřeby. Je jen na vás, zda si vyberete balíček Jednotlivec, Jednotlivec Sport+ nebo cestovní pojištění Rodina. Jednotlivec Sport+ se od obyčejného balíčku liší tím, že v sobě obsahuje rizikové sporty, mezi něž je možné řadit skateboarding, wakeboarding, rybolov ze člunu, ale také cyklistiku. Bez cestovního pojištění od Equa bank se na cesty raději nevydávejte!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.