Čt

Půjčky od Raiffeisenbank nabídnou i bonusy

instituce-raiffeisenbank.jpg
foto: Raiffeisen Bank

Hledáme-li ideální možnosti půjček, hledíme také na to, aby byly spojeny především s nízkým úrokem, ale i výhodami. Několik takových nabídne i Raiffeisenbank. Jaké to jsou? Víme to!

Tato banka dnes nabídne širokou škálu úvěrových produktů. Pokud začneme těmi nejběžnějšími, jsou to půjčky, stejně jako kontokorent. Nabídne ale i kreditní karty, či možnost hypoték. Vše doplňuje službami pro ty, kteří již půjčky mají. V tomto případě se nejedná o nic jiného, než o možnost refinancování, nebo možnost konsolidace. S většinou úvěru jsou následně spjaty různé bonusy. Zajímá vás, jaké to jsou? My to víme.

S Raiffeisenbank lze získat i nulový úrok

První bonus může být spojený s nulovým úrokem. V tomto případě skutečně platí, že nemusíme z půjčené částky zaplatit ani korunu navíc. To se netýká klasických úvěrů nebo hypoték, ale týká se to kreditních karet. I ty jsou úvěrovými produkty, které nám mohou poskytnout okamžitě potřebnou částku, stejně jako mohou sloužit jako finanční rezerva. A zde platí, že Raiffeisenbank nabídne takové karty, u kterých je možné získat bezúročné období až v délce 45 kalendářních dní. Pokud jsou dané peníze na kartu v tomto termínu vráceny, není třeba bát se toho, že by byl úrok účtován.

RB si připravila i příjemné finanční odměny

Není to jenom možnost získat peníze, na které nebude aplikován úrok. Je i další zajímavý důvod, proč úvěrů u RB využít. Jsou to totiž finanční bonusy, které jsou pro žadatele připraveny. Pro toho, kdo si vezme půjčku na cokoliv, je připravena odměna ve výši až 50 000 korun českých. Komu je určena? Všem, kteří budou splácet pravidelně a vždy ve zvolených termínech. Podobnou odměnu mohou získat i ti, kteří se rozhodnou využít refinancování. Tedy možnosti, kdy si k bance převedou svou stávající půjčku. Tu si tak nejenom zvýhodní, ale zároveň ještě získají také peníze navíc.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.