Ne

Přefinancujte si svoje půjčky u ČSOB a začněte žít nový život!

instituce-csob.jpg
foto: ČSOB

Vaše závazky Vás tíží stále víc? Zdá se Vám, že kvůli nim pomalu přestáváte dýchat a nedokážete si představit, jak se nadechnete příští měsíc? V tom případě je zřejmě poslední šance se zastavit a začít s chladnou hlavou uvažovat. Ještě totiž nemusí být nic ztraceno!

Vaší záchranou se může stát přefinancování půjček u ČSOB. Budete se divit, jak málo stačí k tomu, aby Váš život zase nabral správný směr! Musíte ale začít jednat. V těchto situacích více než kdykoli jindy platí, že již zítra může být pozdě! Nebo se chcete zařadit mezi nešťastníky, kteří si po zbytek života rvou zoufalstvím vlasy, když si vzpomenou, jakou šanci na záchranu nechali jít bez mrknutí oka kolem sebe, aniž by ji chopili za pačesy?

Přefinancování půjček u ČSOB Vám garantuje nižší splátky

Není v tom žádná velká věda! Sloučením více půjček do jedné ušetříte za poplatky a zároveň snížíte její měsíční výši. Taková šance zbavit se některých nevýhodných půjček se Vám již nemusí nikdy naskytnout! ČSOB Vám tímto způsobem převede veškeré úvěry, kreditky i jiné půjčky od jiných poskytovatelů. Díky tomu můžete přefinancovat své závazky až do výše 600 000 Kč, přičemž splácení si lze rozložit až na dobu 8 let.

CSOB se svým přefinancováním přinese klid do Vaší domácnosti

Pro svoje přefinancování si můžete vybrat hned ze tří druhů pojištění schopnosti splácet. Získáte tak jistotu do případných tíživých životních situací, které se mohou objevit. S Flexi balíčkem nabízeným k této službě navíc získáte celou řadu dalších výhod. CSOB ví, že život někdy není žádné peříčko, a proto Vám v případě potřeby dovolí odklad splátek až na tři měsíce. Půjčku můžete do 30 dnů bez sankcí vrátit. Neváhejte a začněte jednat v zájmu svojí lepší budoucnosti, která závisí jen na Vašem včasném rozhodnutí!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.