Po

Odstartujte do života s U kontem pro mladé od UniCredit Bank

instituce-unicredit.jpg
foto: UniCredit

Na první lásku, auto i pracovní místo se nezapomíná. To samé však platí i pro váš první bankovní účet! Záleží jen na vašem výběru, jestli tyto vzpomínky budou kladné. Tisíce mladých lidí doporučují U konto pro mladé od UniCredit Bank, které si můžete zařídit, pokud jste ve věku 15-26 let. Následujte je a rozhodně nebudete litovat!

S U kontem pro mladé od UniCredit máte všechny platby i výběry z bankomatů zdarma

Je zcela přirozené, že v tomto věku máte celou řadu nepředvídaných nákladů. Chystají vaši spolužáci oslavu narozenin? Vyberete si z bankomatu! Potřebujete si koupit nová skripta? Vyberete si z bankomatu! Na konci měsíce pak můžete velmi snadno zjistit, že se vám tyto nárazové výběry pěkně prodraží. Jak se říká, stokrát nic umořilo osla. V případě, že jste majiteli U konta pro mladé od UniCredit vám ale nic podobného nehrozí! Zde máte totiž veškeré výběry z bankomatů všech poskytovatelů v ČR i v zahraničí naprosto zdarma. To samé platí i pro provedení všech standardních trvalých i jednorázových příkazů přes Online či Smart Banking.

U konto pro mladé od UniCredit Bank garantuje podmínky na 10 let

Obavy, že se podmínky, za nichž si U konto pro mladé otevřete, náhle změní ve váš neprospěch, jsou zcela liché. UniCredit Bank totiž zaručuje jejich neměnnost na dobu 10 let. Pokud je vám více než 18 let, můžete zároveň požádat o kontokorentní úvěr, jenž se vám určitě může hodit. Papírové výpisy jsou již dnes nemoderní záležitostí, která jen poškozuje naše lesy a vás stojí zbytečné peníze. Nechte si proto k vašemu U kontu pro mladé zasílat měsíční elektronický výpis z účtu zcela zdarma. Jeho prostřednictvím budete mít dokonalý přehled o veškerých pohybech na vašem účtu. U konto pro mladé vám pomůže úspěšně odstartovat do života!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.