Čt

mKreditka od mBank by neměla chybět v žádné peněžence

instituce-mbank.jpg
foto: mBank

Kreditních karet je v současnosti na bankovním trhu skutečná spousta, ne všechny jsou však to pravé ořechové. Některé se Vám do peněženky dostanou, ani nevíte jak, ale velmi brzy jejich přítomnost pocítíte na znatelném úbytku financí. Dávejte si proto zvýšený pozor na takové nezvané hosty a dejte přednost ověřené kvalitě, kterou představuje mKreditka od mBank.

mKreditka od mBank Vám z každého nákupu něco vrátí!

Pamatujete se ještě na ty krásné časy dětství, kdy jste z každého nákupu dostali něco od cesty? Vzpomeňte si na ně! mKreditka Vás totiž do konce roku 2015 za každý nákup odmění tím, že Vám 1 % vrátí zpět. To nemusí být vůbec zanedbatelná částka! Peníze navíc můžete čerpat z karty bez toho, abyste zaplatili jen korunu navíc. mBank Vám totiž nabízí až 54 dnů bezúročného období, kdy můžete peníze vrátit zpět na karetní účet. Vše si ostatně můžete průběžně kontrolovat v jejím přehledném internetovém bankovnictví. To je vybaveno i šikovnou funkcí Správce financí, jež Vám zcela zdarma pohlídá rozpočet a pomůže také s kategorizací plateb.

U mKreditky od mBank.cz si PIN nastavujete sami

Pravděpodobně jste si na to již někdy s chutí zanadávali. Proč Vám musí banka vnucovat nějaký svůj vlastní PIN, který si nejste schopni zapamatovat. Není nic horšího, než když stojíte u bankomatu a za žádnou cenu si nemůžete na ta nelogická čísla vzpomenout. S mKreditkou od mBank.cz se ničeho takového děsit nemusíte, protože PIN si volíte sami podle své libosti při aktivaci karty. Pokud se Vám později znelíbí, můžete si ho změnit ve svém internetovém bankovnictví. Kreditní kartu můžete užívat zcela zdarma, stačí k tomu jen splnit drobnou podmínku, a to zaplatit s ní bezhotovostně alespoň 500 Kč měsíčně. MKreditka je skutečně vítaným hostem pro každou peněženku!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.