Čt

Komerční banka Vám Osobní úvěr schválí skutečně rychle

instituce-kb.jpg
foto: Komerční banka

Už zase je to tady! Máte možnost skutečně výhodné koupě, ale schází Vám potřebná hotovost. Kde vzít co nejrychleji dostatečné množství financí ve chvíli, kdy již zítra může být pozdě?

Pokud jste klient Komerční banky, máte příležitost požádat si o Osobní úvěr, který myslí právě na tyto případy a předem počítá s tím, že se můžete do podobné situace dostat. Jeho zásluhou Vám tentokrát Vaše sny už nemusí protéct mezi prsty!

Komerční banka nabízí svým klientům až 2,5 milionu Kč bez zajištění

Osobní úvěr je určen pouze pro nepodnikatelské potřeby a je poskytován ve výši 30 000- 2 500 000 milionu Kč. Při jeho zřizování po Vás budou žádány dva doklady totožnosti a podklady, které prokážou, že disponujete dostatečným příjmem. Komerční banka nabízí případné zajištění úvěru prostřednictvím ručení, vkladu u ní nebo je možné se zaručit i stavebním spořením Modré pyramidy stavební spořitelny. V každém případě byste neměli opomenout uzavřít si Pojištění schopnosti splácet, které Vás ve chvíli nějaké nešťastné životní události může ochránit od mnoha nepříjemných následných starostí.

KB nabízí u svého Osobního úvěru hned několik výhod

S Osobním úvěrem u této bankovní instituce se Vám nestane, abyste nebyli schopni splácet svoje závazky včas již z toho důvodu, že si sami můžete zvolit den splátky, jenž Vám nejvíc vyhovuje. Většině klientů se přitom osvědčuje zvolit jej hned první den po výplatě. Samotné splácení úvěru si potom můžete rozložit v čase podle Vašich individuálních potřeb. KB pokládá za samozřejmé, že částečné nebo úplné splacení úvěru můžete uskutečnit bez jakýchkoli sankcí. Nebojte se proto a sjednejte si Osobní úvěr ještě dnes, a to třeba i prostřednictvím internetového bankovnictví MojeBanka a Mobilní banky. Pokud máte předschválený určitý úvěrový limit, vyřízení nebude určitě trvat déle než 24 hodin.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.