So

Jaký úrok nám nabídne Era půjčka?

instituce-era.jpg
foto: era

Uvažujete nad půjčkou? Pokud ano, je samozřejmě třeba vědět, že může být spjata s různými úrokovými sazbami. Jaké konkrétně nabídne Era půjčka? Spolu s námi to snadno zjistíte. Úrokové sazby jsou u půjček tím nejdůležitějším, co by nás mělo zajímat.

Právě ty totiž jasně určují, jak je úvěr výhodný, popřípadě jak je nevýhodný. Pokud se společně podíváme na sazby, které nabídne právě tento typ úvěru, lze říci, že je poměrně výhodný. Ostatně jako řada dalších bankovních půjček, které dnes patří mezi možnosti, se kterou rozhodně chybu neuděláte. Podívejme se proč.

Nejnižší úrok má Era půjčka na bydlení

Začít určitě musíme tím nejvýhodnějším úvěrem, který je aktuálně u této banky k dispozici – tedy pokud pomineme hypotéku. Jedná se o účelovou půjčku, kterou můžeme využít v souvislosti s naším bydlením. A to třeba na nákup vybavení, stejně jako například na rekonstrukci, nebo koupi spotřebičů. Co nás rozhodně potěší, to je fakt, že Era nabídne úrok, který se drží těsně pod devíti procenty. V tomto směru tedy máme možnost začít financovat poměrně výhodně. V rámci bankovních půjček na našem trhu je to sazba, která patří mezi ty skutečně zajímavé. Přesvědčte se sami.

V rámci Éra přihlášení můžete zjistit úroky i u jiných půjček

Na čem si banka také zakládá? Hlavně na svých přehledech a tak můžete mít v rámci internetového bankovnictví po ruce i informace o dalších úvěrových produktech. Umožní vám to Éra přihlášení k vašemu účtu, který je s úrokem spojený. Zde zjistíte třeba to, že běžná neúčelová půjčka je spojena také s úrokem, který je vice než zajímavý. Začíná totiž na sazbě těsně pod hranicí 11 procent. To se týká nejenom situace, kdy si vezmete novou půjčku. Týká se to také situace, kdy půjčky konsolidujete. Tedy doby, kdy máte několik jiných úvěrů a chcete si je převést právě k této bance. Díky tomu víte, jak výhodný úrok získáte.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.