Jak dlouho trvá vyřízení půjčky u Air Bank?

instituce-airbank.jpg
foto: Airbank

Zajímá vás, jak rychlý je tento poskytovatel bankovních půjček a za jak rychle vlastně u Air Bank obdržíte požadované peníze? Pokud ano, podívejte se spolu s námi na to, jak rychlé to je.

Právě rychlost dnes patří mezi důležité faktory, podle kterých se žadatelé rozhodují o tom, zda si půjčku vezmou nebo nikoliv. U většiny lidí samozřejmě platí, že chtějí mít peníze co možná nejrychleji. I proto se tato banka snaží o to, aby mohla peníze poskytnout každému bez jakýchkoliv prodlev s jistotou toho, že se bude řadit mezi nejrychlejší poskytovatele na našem trhu.

U Air Bank můžete vše zvládnout za pár minut

To je určitě potěšující zpráva. Jak je patrné, nejsou to jenom mikropůjčky, jelikož i standardní bankovní půjčka a její vyřízení nemusí trvat déle, než pár minut. To Air Bank jasně potvrzuje. Samozřejmě dodat musíme i to, že záleží na mnoha faktorech a tak jsou známy i případy, kdy bylo vše vyřízeno v horizontu několika dní. I to je ale v souvislosti s bankovní půjčkou poměrně dobrý a akceptovatelný čas. Zvláště pokud se ohlédneme do minulosti, kdy si na řadu bankovních úvěrů čekalo třeba i několik týdnů.

Co ovlivňuje u AirBank rychlost vyřízení?

Podívejme se také na to, co vlastně rychlost vyřízení konkrétně ovlivňuje. V první řadě to, zda jste nebo nejste klientem banky. Pokud ano, tak vše skutečně nemusí trvat déle, než pár minut. Pokud ne, záleží také na tom, jak rychle dodáte potřebné informace, které AirBank vyžaduje. Může se jednat hlavně o potvrzení vašeho příjmu, nebo doklady totožnosti. Platí ale, že jakmile jsou dodány, může dojít k prvotnímu rychlému schválení a k tomu, že jsou následně peníze odesílány na zvolený bankovní účet. Jelikož jsou posílány přímo na ten, který máte nebo budete mít u této banky, je jisté i to, že samotný převod nebude trvat déle, než několik málo vteřin. Takto rychle totiž mezibankovní převody bývají uskutečňovány.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.