Po

GE Money Vám schválí půjčku do 5 minut!

instituce-gemoney.jpg
foto: GEmoney

Představte si tu výjimečnou příležitost! Naskytne se Vám mimořádně výhodná koupě, která se již nemusí opakovat a Vše závisí jen na tom, zda budete první, kdo bude schopen danou částku zaplatit. Kde vzít ale narychlo požadovanou částku peněz, když ji nemáte zrovna schovanou pod polštářem?

Pokud jste klient GE Money bank, Vaše šance, že tento souboj o prvenství vyhrajete, značně stoupá. Peníze můžete mít totiž na účtu v podstatě ihned. Záleží to jen na Vás, jak rychle se dokážete dopravit na pobočku k podpisu smlouvy! Peníze, které obdržíte, můžete takřka vzápětí použít na splnění Vašeho snu a zároveň vytřete ostatním zrak. Zavolejte prodejci, že s Vámi může již odpoledne počítat!

GE Money Vám poskytne Expresní půjčku až do výše 800 000 Kč

Velikost půjčky, kterou si můžete pořídit, je přitom velice variabilní. Někdo se spokojí s 20 000 Kč, pokud se však chystáte na nějakou větší koupi, pro GE Money není problém poskytnout Vám úvěr až do výše 800 000 Kč. Sami si můžete ověřit, že peníze budete mít na Vašem běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy. Při úvahách o tom, jak vysokou sumu si můžete vypůjčit, jistě oceníte službu Infolimit, kterou Vám banka zcela zdarma aktivuje. Jejím prostřednictvím budete mít totiž perfektní přehled o úvěrových produktech, které jsou připraveny přímo Vám na míru.

Expresní půjčku GE Money Bank můžete splácet až 5 let

Nemusíte se přitom nijak obávat, že banka po Vás bude chtít vrátit peníze v nějakém šibeničním termínu. Půjčku je možné splácet až 5 let, přičemž úroková sazba je pochopitelně po celý tento čas neměnná. Expres půjčka počítá i s předčasným plným nebo částečným splacením. Splátky se strhávají přímo z Vašeho běžného účtu u GE Money Bank. Pokud ho nemáte, nemusíte věšet hlavu. Banka Vám jej před podpisem smlouvy beze všeho zřídí!

 

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.