Ne

Era osobní účet je ideálním řešením pro seniory i juniory

instituce-era.jpg
foto: era

Víte, co spojuje juniory, seniory i handicapované občany? Odpověď na tuto otázku je mnohem jednodušší, než se může na první pohled zdát! Stále více jich má totiž zřízený Era osobní účet, který je pro ně otevřený za zvýhodněných podmínek. Tento účet vás úspěšně provede celým vaším životem, měnit ho totiž rozhodně chtít nebudete!

Era osobní účet má vše, co má kvalitní účet mít

Tento osobní účet je velmi jednoduchý, to mu však nebrání v tom, aby měl vše, co klienti od účtů vyžadují. Zcela zdarma se k účtu můžete těšit na bezkontaktní kartu Debit MasterCard, pro moderněji orientované občany je k dispozici také bezkontaktní platební nálepka. Je jen na vás, zda si ke svému Era osobnímu účtu pořídíte také Era kontokorent nebo spořicí účet Era červené konto. Službu Era info potom ocení každý, kdo chce mít svoje finance pod kontrolou. S ní totiž o nich získá přehled naprosto dokonalý. Bez problémů si lze za pomoci této služby kupříkladu zjistit, kde a kdy bylo s vaší kartou zaplaceno, případně vybíráno z bankomatu.

Kdo chce šetřit, využívá éra přihlášení

Elektronické bankovnictví v tomto případě v žádném případě není samoúčelné. Právě éra přihlášení může přinést výrazné úspory. Do banky skutečně chodit už nikdy nemusíte, vše potřebné si můžete zařídit z pohodlí vašeho domova a navíc ušetříte. POZOR! Také zřízení této vynikající služby je úplně zadarmo a vy můžete svůj účet aktivně obsluhovat prostřednictvím osobního počítače i jiného přenosného zařízení, které má přístup k internetu (smartphone, tablet). Prostřednictvím Era portálu si lze udělat jednou provždy pořádek ve správě osobních financí. Přístupové údaje do systému si volíte jen podle sebe, takže se nemusíte v žádném případě obávat nějakého zneužití, jemuž ostatně brání i vynikající zabezpečení!

 

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.