Po

CreditLimit je další z úvěrů, který si můžeme u Ferratum vzít

instituce-ferratum.jpg
foto: Ferratum

Není to jenom standardní mikropůjčka, jelikož tato nebankovní společnost neustále rozšiřuje své služby a svou nabídku. Dokonalou ukázkou je i zajímavý úvěrový produkt nazývaný jako CreditLimit. 

Hned na úvod je třeba říci, že se nejedná o běžnou půjčku, o kterou si požádáte a následně ji vrátíte. Jak už vyplývá hlavně ze samotného názvu, jedná se spíše o možnost vytváření úvěrového limitu, tedy rezervy. Pohlížet na daný produkt je dobré jako na virtuální kreditní kartu. U Ferratum si totiž tímto způsobem požádáme o peníze a po schválení máme k dispozici onu požadovanou výši. Vybrat si ji však nemusíme hned – je pro nás připravena do chvíle, než ji budeme potřebovat.

Kolik peněz nám Ferratum nabídne?

Podívejme se na detailnější charakteristiku, jelikož s ní je přímo spojeno to, o kolik si můžeme požádat. K dispozici nám je částka od dvou tisíc korun, až po úplné maximum, které činí 25 000 Kč. Jakoukoliv z těchto sum si tak můžeme nechat předschválit a Ferratum ji pro nás má připravenou na chvíli, kdy ji budeme potřebovat. Potěší určitě i to, že samotné vyřízení a schválení je velmi rychlé, proběhne samozřejmě online, bez nutnosti kamkoliv chodit, stejně jako bez nutnosti případných osobních schůzek nebo jakéhokoliv papírování.

Jak nám tato Ferratum půjčka umožní čerpat peníze?

Danou předschválenou částku máme k dispozici neustále a tak je jenom na nás, kdy ji začnete využívat. Pokud se tak stane, stačí si požádat a peníze jsou ihned odeslány na náš bankovní účet. Hlavní výhodou je zde to, že nám může být poskytnuta jak celá Ferratum půjčka, tak třeba i její část. Zde se musíme dotknout také úrokových sazeb. Ty logicky neplatíte z celého úvěrového limitu, ale pouze z té částky, kterou si necháte zaslat – do doby, než ji vrátíte. Jelikož vše je nastaveno velmi výhodně, mohou úroky činit třeba jenom pár haléřů denně.

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.