Út

Air Bank výhodně sloučí Vaše nevýhodné půjčky

instituce-airbank.jpg
foto: Airbank

Tomu se říká peklo! Konec měsíce před Vámi a Vaše peněženka zeje prázdnotou. To by se snad dalo ještě nějak přežít, jenže Vy nemáte zaplacené všechny potřebné splátky. Ta kreditní karta Vám tedy dává zabrat!

Musíte ji zaplatit přednostně, ale kde pak zase vzít na splátku kontokorentu u jedné z Vašich bank? Děti navíc mají jet se školou na exkurzi! Opakuje se u Vás podobná situace každý měsíc? Pak je něco špatně a měli byste co nejdříve navštívit Air Bank!

Air Bank Vám zaručí nižší splátky

Domníváte se, že vše by bylo úplně jinak, kdybyste dostali možnost nižších splátek? Potom využijte příležitosti převést si svoje současné půjčky, kreditní karty i kontokorenty k Air Bank. Jestliže budete držet slovo, banka Vás odmění. V případě včasného splácení máte garantovánu úrokovou sazbu pouhých 9,9 %. Poslední splátky Vám totiž banka odpustí! Dokážete si to představit? Místo placení různých zbytečných poplatků budete platit nadále jednu jedinou půjčku!

Pro převedení nevýhodných půjček k Airbank je třeba jen několik údajů

Obáváte se složitých procedur, které na Vás v případě, že byste se rozhodli převést si svoje půjčky, čekají? Tak je tomu možná jinde! Zde postačí, když doplníte několik údajů a Airbank Vám připraví konkrétní nabídku pro převedení Vašich půjček. Jaký je obvyklý postup? Uvedete výši Vašeho platu, osobní údaje a základní údaje o převáděné půjčce, záhy poté dojde ke schválení převedení půjček. Smlouvu podepíšete prostřednictvím pošty, pobočky, kurýra nebo online. Bance poté dodáte potvrzení o svém příjmu, smlouvy o převáděných půjčkách a podepsanou žádost původní bance o předčasné splacení půjček. O vše ostatní již se pracovníci banky postarají za Vás. Dopřejte si pocit úlevy z toho, že se nemusíte obávat, co přinese následující den a spěte klidně s vědomím, že svoje závazky máte pod kontrolou!

Sdílej článek
na Facebooku

TIP: Rychlá půjčka

10:49 Dagmar napsala vzkaz pro Alexandra Pospíšila
19:28 Ilona napsala vzkaz pro Jaromíra Jágra
20:34 Jiřina napsala vzkaz pro Miroslava Kadeřávka
19:22 Stanislava napsala vzkaz pro Alexandra Schwarzenbergera
9:23 Jana napsala vzkaz pro Petra Čápa
Internetové stránky používají soubory cookie. Použitím této stránky souhlasíte s pravidly používání cookie. Více informací zde.